Er kwamen op woensdag 2 mei in totaal 30 jeugdspelers van de voetbalvereniging Vroomshoopse Boys af op de Heraclesdag bij Vroomshoopse Boys. Op het kunstgrasveld van Boys op het zonovergoten sportcomplex De Bosrand werden diverse ludieke trainingsvormen onder begeleiding van deskundige jeugdtrainers van Heracles Almelo uitgevoerd, waarbij het speelplezier eraf spatte.

In de kantine ’t Flierhuus was een leuk animatieprogramma voor de jonge deelnemers opgezet en was er ook een lunch.  Er werd tevens een heuse persconferentie gehouden. Daarbij werden keeper Michael Brouwer en spits Vincent Vermeij van de BVO uit Almelo interviews afgenomen. Ook konden er uiteraard handtekeningen van deze profspelers worden veroverd. De begeleiders van Heracles Almelo kijken met tevredenheid terug op deze leuke dag en geven tevens een compliment aan beheerder Riëtte Zweers van de kantine van Vroomshoopse Boys voor de geboden opvang en verzorging.

Bekijk hier de foto’s 

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl