Afgelopen vrijdagavond 26 maart organiseerde Vroomshoopse Boys een bingoavond. Door alle geldende beperkingen konden de deelnemers niet naar de kantine, maar moest er ingelogd worden via een livestream. Zo’n honderd deelnemers hadden zich vooraf aangemeld en hun bingokaarten afgehaald. De presentatie werd afwisselend gedaan door de ervaren dames Carolien, Jannie en Jenny, die met veel enthousiasme en energie de bingogetallen opnoemden. Bij Bingo moest er snel een berichtje met foto naar de organisatie worden gestuurd. Dit ging prima. De prijzen konden zaterdagochtend in de kantine worden afgehaald. Al met al een geslaagde activiteit die zorgde voor verbinding met de leden en ook nog een leuk bedrag opleverde.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl