Gesprek Marijn Klok, verenigingsadviseur KNVB (29 oktober 2018)

Een afvaardiging van de Onderzoekscommissie heeft een gesprek gehad met verenigingsadviseur Marijn Klok van de KNVB, met als centrale vraag of de KNVB wat voor ons kan betekenen ten aanzien van het adviseren op het gebied accommodatiebeleid / bouwactiviteiten / subsidiemogelijkheden e.d.

Conclusie van dit gesprek was dat de KNVB op afstand blijft.

Wel zijn we door Marijn Klok gewezen op brochures, die van belang zijn bij de (ver)bouw van het clubgebouw en de kleedkameraccommodatie; deze zullen bij verdere ontwikkelingen mede in beschouwing worden genomen. Onder ‘Downloads’ zijn deze brochures beschikbaar.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl