Vroomshoopse Boys heeft per direct een selectiekeeper bij de senioren nodig. Door langdurige blessures zijn twee keepers van de selectieteams voor lange tijd uitgeschakeld en dat heeft natuurlijk vervelende en verstrekkende gevolgen. Vandaar dat we op zoek zijn naar een keeper van de selectieteams, die per direct inzetbaar is. De selectiekeepers worden twee maal per week voorzien van keeperstraining. Ook op de zaterdagen is de keeperstrainer aanwezig om de juiste begeleiding te bieden.

Zoals bekend is de inschrijvingsperiode voor het huidige voetbalseizoen 2021-2022 verlopen. Daarom zijn we op zoek naar keepers die momenteel niet actief zijn. Ook bestaat er een mogelijkheid op grond van de dispensatieregeling van de KNVB (gewijzigde werk- woon of studieomstandigheden) in aanmerking komen voor dispensatie.

Belangstellende keepers wordt gevraagd om contact op te nemen met de Technische Commissie via tc@vvvroomshoopseboys.nl

 

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl