De zomerstop is door onze materiaalman Jaap Wuite gebruikt om de kwaliteit van onze belangrijkste materialen eens goed na te kijken. Dat zijn natuurlijk de voetballen. Er is geïnvesteerd in ruim 100 nieuwe ballen van diverse types ivm gewicht en afmetingen. Als er nog oude ballen zijn die niet meer voldoen dan zullen die worden vervangen. Daarnaast zijn er nog verschillende doelnetten gekocht zodat de goals er straks in het nieuwe seizoen ook weer prima verzorgd uitzien.

We rekenen erop dat onze dames en heren / meisjes en jongens in het komende seizoen met de nieuwe ballen “het net weten te vinden” en bovenal weer veel voetbal plezier zullen hebben op ons mooie sportcomplex De Bosrand in Vroomshoop.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl