Goede generale van de Boys tegen PH

In Almelo oefende Vroomshoopse Boys op dinsdagavond 25 oktober tegen tweede klasser zondag PH, een minivereniging, die in 2016 op de kop af 100 jaar bestaat. Voor de rust werd door gasten de leiding genomen door een doelpunt van Ernst-Jan Heideman. Door een penalty kwam PH daarna gelijk, maar door doelpunten van Robert Veld en debutant Julien Derks werd uiteindelijk met 1-3 gewonnen door Vroomshoopse Boys. Er werd door de Boys aanzienlijk beter gevoetbald dan het oefenduel vijf dagen daarvoor tegen Avanti Wilskracht. Het vertoonde spel tegen PH geeft vertrouwen op weg naar een serie belangrijke duels tegen directe concurrenten in de eerste klasse D., om te beginnen de Twenterand-derby tegen DETO zaterdag op de Bosrand. Tegen PH speelden in de defensie keeper Tim Sickman en de verdedigers Robin Drenthen, Rutger Schrijver, Tom Staarman, Andjin van Veen en Ruben Mulder. Het middenveld werd ingevuld door Lars Scholten. Leon Dogger, Harald Kivits en Jelle Drees. In de voorhoede speelden de aanvallers Ernst-Jan Heideman, Ton Kunst, Julien Derks en Robert Veld.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl