Zaterdag 8 juni kun je het jubileumweekend goed beginnen met een geweldig en feestelijk jubileumontbijt op ons prachtige sportpark De Bosrand. Vanaf half negen kun je aanschuiven met je Boys-vrienden. Je mag ook je familie meenemen. Dus ouders en grootouders zijn ook van harte welkom! Het ontbijt is gratis en wordt gesponsord door SuperCoop Vroomshoop.

Het ontbijt is gepland in de grote feesttent maar bij zomerse omstandigheden gaan we uiteraard lekker naar buiten. Iedereen is van harte welkom, maar aanmelden is wel nodig. Dat kan tot uiterlijk maandag 3 juni. In de kantine (als je binnenkomt links) hangt een aanmeldformulier. Maar je kunt je ook digitaal aanmelden via vroomshoopseboys@gmail.com. Laat je even weten met hoeveel je komt? Tot zaterdag 8 juni!

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl