De Technische Commissie van Vroomshoopse Boys is erin geslaagd om het plaatje van de  groepshoofden voor het seizoen 2018-2019 zo goed als rond te krijgen. Als groepshoofd van de JO19 en trainer-coach van Vroomshoopse Boys J019-1 is Stephan Bloemendal aangesteld. Stephan is dit seizoen groepshoofd van J015 en is trainer-coach van JO15-1 van Vroomshoopse Boys.  Ook volgt Stephan momenteel de cursus TC-2 en loopt hij stage bij de A-selectie en het eerste elftal van Vroomshoopse Boys. Stephan volgt Job Lamberink op, die zoals bekend ingaande volgend seizoen als hooftrainer aan de slag gaat bij voetbalbuur Sportlust Vroomshoop.

Als groepshoofd van JO-17 en trainer-coach van JO17-1 gaat Gerjan Kosters volgend  seizoen aan de slag. Gerjan kent samen met Jeroen Bos dit seizoen de primeur van een “duobaan” als groepshoofd van deze lichting en als trainer-coach van J017-1. Jeroen Bos wordt in het seizoen 2018-2019 groepshoofd van de JO15-1 en trainer-coach van J015-1 en volgt als zodanig Stephan Bloemendal op.

Alexander Fokkert blijft ook komend seizoen groepshoofd van de JO13 en trainer-coach van de JO13-1.  Tim van der Kolk blijft in het seizoen 2018-2019 net als dit seizoen groepshoofd van de J011 en trainer-coach van J011-1. Jos Hutten stopt na dit seizoen als groepshoofd van de JO9 en als trainer-coach van JO9-1. Jos kan zijn trainerschap niet langer met zijn werkzaamheden combineren, maar blijft gelukkig wel voor de jeugdafdeling van Vroomshoopse Boys behouden. De invulling van de onderbouw voor het seizoen 2018-2019 wordt nog nader ingevuld.

De Technische Commissie, de Jeugdcommissie en het Hoofdbestuur van Vroomshoopse Boys zijn content met de invulling van de groepshoofden voor volgend voetbalseizoen. Binnen het jeugdplan “Gezonde Ambititie” vervullen de groepshoofden sleutelrollen bij de opleiding en begeleiding van de jonge talenten van Vroomshoopse Boys. Ook binnen de organisatie van de jeugdopleiding van Vroomshoopse Boys zijn de groepshoofden niet weg te denken en vormen zij belangrijke bouwstenen in het geheel.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl