Op zaterdag 8 september wordt de 10e triatlon van Vroomshoop in successie gehouden. De vele atleten zijn door de organisatie verwezen naar de Bosrand en omgeving en dat heeft natuurlijk gevolgen.

Dat betekent morgen een enorme verkeersdrukte bij de Bosrand, ook al door de reeds aanwezige kermiswagens. Als het parkeerterrein vol is, kan er ook geparkeerd worden in  een nabij gelegen weiland langs de Flierdijk.  Volg daartoe de aanwijzingen van de verkeersregelaars.  Wat onze spelende leden en ook familieleden betreft: kom morgen zoveel mogelijk op de fiets naar de Bosrand. En ook: kijk goed uit, want het wordt erg druk, dat is zeker.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl