Wil je heerlijk tot rust komen in een comfortabel hang ei? Ongestoord een goed boek lezen of lekker loungen? Dit is allemaal mogelijk met deze Pezzana hangstoel! Deze moderne hangstoel is voorzien van zeer goed gevulde kussens, waardoor je een erg hoog zitcomfort ervaart. Door de fraaie vormgeving en de neutrale zwarte kleur kun je de stoel vrijwel overal plaatsen. Je kunt deze prachtige hangstoel zowel binnen als buiten gebruiken. Zie je jezelf al zitten op jouw veranda, onder jouw overkapping of in jouw slaap-/ woonkamer?

Biedt dan snel mee op onze veiling website via:
https://vvvroomshoopseboys.nl/veiling/product/pezzana-hangstoel-zwart/

 

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl