Zoals (misschien) velen van jullie weten is Het Zesde hard op weg om het kampioenschap in de zesde klasse 25 binnen te slepen. Met maar liefst 6 punten voorsprong op nummer twee DETO 8 kan het eigenlijk niet meer mis gaan. Daarom willen de mannen van Het Zesde zich graag voor een wedstrijd profvoetballer voelen. Fox Sports biedt deze mogelijkheid en zullen bij de meeste stemmen op bezoek komen bij Het Zesde om live verslag te doen van de wedstrijd die wordt uitgezonden op Fox Sports. Vraag dus je familie, vrienden, buren, kinderen in de straat en kennissen in een ver land om te stemmen op ons Zesde.

Stem nu op Vroomshoopse Boys Mannen zaterdag 6 voor KampioensKoorts!
Klik op deze link: https://www.kampioenskoorts.nl/stemmen/vroomshoopse-boys-mannen-zaterdag-6/ om je stem uit te brengen.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl