In navolging van hoofdtrainer Jan-Peter Jonkman heeft assistent-trainer Henk Harmens zijn contract met Vroomshoopse Boys verlengt. Dat betekent dat de ervaren trainer uit Wezep ook tijdens het seizoen 2021-2022 samen met Jonkman de A-selectie leidt. Henk Harmens ging, deze keer in de rol van assistent-trainer vanaf het seizoen 2018-2019, voor de derde keer aan de slag bij de Vroomshoopse tweedeklasser. Hij was er ook al eerder twee keer hoofdtrainer van de Boys. Henk Harmens behaalde tijdens het seizoen 2013-2014 met zijn team het kampioenschap in de tweede klasse, waardoor promotie naar de eerste klasse een feit werd. Het bestuur en de Technische Commissie van Vroomshoopse Boys zijn content dat Henk Harmens ook volgend seizoen voor Vroomshoopse Boys behouden blijft.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl