Henk Klaren wint maandprijs van de kentekenactie

De trekking van de kentekenactie over de maand mei 2024 werd in de kantine ’t Flierhuus verricht door onze bekende en ervaren verzorger Martin Spang. Dat gebeurde natuurlijk met vaste hand.

Martin haalde het briefje met het kenteken van de auto van Henk Klaren uit de welbekende doos, die later op deze zaterdag alweer actief was met een actie van de Supportersverenging van Vroomshoopse Boys.

Nog steeds kan ingeschreven worden op de kentekenactie, die loopt tot het moment dat het nieuwe clubhuis wordt geopend. Voor tien Euro per maand wordt meegedongen naar de maandprijs en wordt tevens een steentje aan ons aanstaande nieuwe onderkomen bijgedragen. Voor nadere inlichtingen: Egbert de Jonge, Bert Kempers en/of Hans Nieboer.

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl