Bestuurslid Vrijwilligerszaken en vicevoorzitter Jan Dogger verrichtte op zaterdag 29 april j.l. de maandelijkse trekking voor de kentekenactie. In de maand april is Henk Oelen (Opgang), de gelukkige. Henk heeft recht op 20% van de maandelijkse inleg en krijgt het bedrag op zijn bankrekening bijgeschreven. Met de kentekenactie wordt het nieuwe clubhuis gesteund. Al voor tien Euro per maand wordt financieel bijgedragen aan de bouw van ons nieuwe clubhuis. Voor nadere inlichtingen: Egbert de Jonge, Bert Kempers en/of Hans Nieboer. Doe mee en bouw op financiële wijze mee aan het te bouwen clubhuis van Vroomshoopse Boys.

 

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl