Op woensdag 2 mei mei wordt er een Heracles Voetbaldag georganiseerd bij Vroomshoopse Boys. Ben je tussen de 6 en 15 jaar oud? Schrijf je dan nu in voor de Heracles Voetbaldag via heracles.nl/soccercamps!

De Heracles Voetbaldag vindt plaats van 9:00-15:00 uur op het sportcomplex van Vroomshoopse Boys en staat onder leiding van gediplomeerde trainers. Na afloop ontvang je een leuke goodiebag en een Voetbaldag-deelnamecertificaat als herinnering aan een geweldige dag!

Naast een uitgebreid voetbalprogramma vindt er tijdens de Heracles Voetbaldag ook een animatieprogramma plaats, waar je unieke Heracles prijzen mee kan winnen. Bovendien komen er twee eerste elftalspelers op bezoek om voetbaltips te geven en handtekeningen uit te delen. Verder is er ook gelegenheid om op de foto te gaan met de spelers.

Deelname

De kosten voor de Heracles Voetbaldag bedragen € 39,- per deelnemer. Vragen? Stuur dan een e-mail naar soccercamps@heracles.nl.

Doe jij ook mee in de meivakantie? Ga snel naar heracles.nl/soccercamps en schrijf je in!

 

 

 

 

 

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl