breadcrum image

Heracles komt voor de tweede keer naar Vroomshoopse Boys voor een Heracles Voetbaldag!

  • Home Blog Heracles komt voor de tweede keer naar Vroomshoopse Boys voor een Heracles Voetbaldag!

Na het succes van vorig jaar komt Heracles in de meivakantie voor de tweede keer naar Vroomshoopse Boys. Op woensdag 1 mei wordt er weer een Heracles Voetbaldag georganiseerd.

De Heracles Voetbaldag vindt plaats van 9:00 – 15:00 uur op het sportcomplex van Vroomshoopse Boys. Het is bedoeld voor kinderen tussen de 6 en 15 jaar oud en voetbal- en spelplezier gaan hand in hand. Nieuw in het programma zijn de Heracles Skill Games die worden uitgevoerd.

Wat kan je verwachten tijdens de Heracles Voetbaldag?
Naast heel veel voetbalplezier, tips en (individuele) aandacht ontvangen alle deelnemers:
– Bezoek van twee eerste elftalspelers (handtekeningen, persconferentie, balletje trappen);
– Wedstrijdkaart voor een competitiewedstrijd van Heracles;
– Vernieuwde (Heracles Skill Games) oefeningen;
– Training van gekwalificeerde voetbaltrainers;
– Certificaat & Goodiebag;
– Gezonde lunch, snacks en drinken;
– Kans op unieke Heracles prijzen.

Deze Voetbaldag van Heracles past prima in het jubileumjaar van het 75-jarige Vroomshoopse Boys. Op zaterdag 6 juli 2019 is om 16.30 uur op de Bosrand de jubileumwedstrijd van het eerste elftal van Vroomshoopse Boys tegen de profs van de eredivisieclub Heracles Almelo gepland.

Aanmelden
De kosten voor een Heracles Voetbaldag bedragen €45,- per deelnemer. Doe jij ook mee in de meivakantie? Aanmelden kan via www.heracles.nl/soccercamps
Vragen kan je mailen naar soccercamps@heracles.nl
 

Deel op :

    • facebook
    • foot_xan
    • insta
  • Tags :

    Hallo leden VV Vroomshoopse Boys,

    Afgelopen maanden zijn er extra plekken (zie foto’s) gecreëerd  om de doeltjes na de training of wedstrijd weer in terug te plaatsen.  De reden waarom we dit hebben gedaan , heeft te maken met een tweetal zaken:

    • Er werd vaak aangegeven dat de poortjes te ver weg waren en dat je te veel met de doeltjes en vooral de grotere doelen moest lopen
    • En de belangrijkste reden: er mogen geen doeltjes voor een langere periode op  de velden blijven staan. blijven staan. De velden raken beschadigd als de doeltjes op één plek blijven staan, dit geldt ook voor het kunstgras!

    Als lid van de vereniging wil je graag een goed veld hebben en de spullen van een ander niet telkens hoeven op te ruimen.

    Dus een vriendelijke verzoek aan onze leden: maak gebruik van de poortjes en doelenstalling om de doeltjes op te halen en vooral ook om ze terug te brengen, zodat ze niet een ander lid in de weg staan en de velden niet beschadigd raken.

    Iedereen, alvast bedankt voor jullie hulp!

    De accommodatiecommissie.

    Dit zal sluiten in 20 seconden