De wegen van hoofdtrainer Eric van Zutphen en Vroomshoopse Boys gaan aan het eind van het seizoen 2016-2017 scheiden. De 50-jarige oefenmeester uit Winterswijk is nu voor het tweede seizoen werkzaam bij de zaterdag eerste klasser. Vorig seizoen werd een 9e plaats in deze klasse bereikt en momenteel staat Vroomshoopse Boys  op de gedeelde 10e plaats op de ranglijst. Eric van Zutphen heeft besloten afscheid van de Boys te gaan nemen omdat de reistijd tussen Winterwijk en Vroomshoop in de praktijk teveel tijd en energie blijkt te kosten.  Het werken bij deze typische opleidings- en dorpsclub ervaart Van Zutphen als uitermate prettig en de jonge en talentvolle spelersgroep heeft volgens hem voldoende potentie om nog verder door te groeien. Voornaamste doelstelling van Eric van Zutphen is in dit seizoen om met de A-selectie voor de tweede achtereenvolgende keer handhaving in de eerste klasse D. te bewerkstelligen. De Technische Commissie en het bestuur van Vroomshoopse Boys respecteren het besluit van de huidige hoofdtrainer en gaan nu op zoek naar een opvolger voor het volgende seizoen.

Ook wordt in goed onderling overleg aan het eind van dit seizoen afscheid genomen van Henk Dikkers uit Wierden als trainer van de B-selectie van de senioren. Henk heeft dan in totaal twee seizoen bij Vroomshoopse Boys gewerkt. Vorig seizoen werd een periodetitel veroverd en momenteel bezet Henk Dikkers met het tweede elftal de koppositie in de eerste klasse.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl