Ook in het seizoen 2022-2023 is Jan-Peter Jonkman  hoofdtrainer van de A-selectie van Vroomshoopse Boys. Het bestuur en de Technische Commissie van de Vroomshoopse zaterdag tweedeklasser is positief over de huidige werkwijze en ziet verdere samenwerking vol vertrouwen tegemoet. JanPeter Jonkman is nu bezig aan zijn derde seizoen bij Vroomshoopse Boys en ziet voldoende uitdagingen en perspectief om met de selectie successen te behalen.

Afgelopen zaterdag werd in Emmen door Vroomshoopse Boys geoefend tegen DZOH, de medekoploper van de tweede klasse J. Noord van het zaterdagvoetbal. De slogan van deze club “Samen trefzeker!” werd bewaarheid, want de thuisploeg scoorde vier keer. Dat werd beantwoord met 4 treffers van Boys-zijde door Ruben Smedema, Jos Hutten, on Dogger en Jelle Drees, zodat deze nuttige oefenwedstrijd in een 4-4 gelijkspel eindigde.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl