Op zaterdag 9 juni worden de naar alle waarschijnlijkheid drie jeugdkampioenen van Vroomshoopse Boys gehuldigd. De familiedag van de Boys is zoals bekend vanwege omstandigheden verschoven naar zaterdag 25 augustus, maar de huldiging gaat aanstaande zaterdag gewoon door. Het is nog even afwachten of Vroomshoopse Boys J015-2, dat er ook qua doelsado heel goed voorstaan, deze week kampioen wordt. Bij dat verwachte kampioenschap wordt ook dat team direct zaterdag gehuldigd.

Het schema ziet er als volgt uit:

Om 13.00 uur: (waarschijnlijk) J015-2; om 13.15 uur: JO11-5  en om 13.30 uur: JO13-2.

Zoals bekend is bij de senioren Vroomshoopse Boys 4 kampioen geworden. Door een reeds gepland teamfeest is de huldiging moeilijk in te passen voor aanstaande zaterdag. Daardoor is besloten deze kampioenen aan het begin van het volgend seizoen 2018-2019 te huldigen.

We danken onze sponsor Hein Heun hartelijk voor het vervoer met de vrachtwagen en feliciteren de trotse kampioenen, spelers en begeleiding, met hun fraaie resultaat.

 

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl