Ons bereikte het verdrietige bericht dat op 28 augustus is overleden ons oud-lid Herman Bulder.

Herman is decennia lang betrokken geweest bij  Vroomshoopse Boys. Lang heeft hij zelf gevoetbald, vele jaren maakte hij deel uit van de seniorenelftallen. Daarnaast heeft Herman zich een aantal jaren  ingezet als bestuurslid van onze club. Herman was een zeer betrokken lid en een heel enthousiaste supporter.

Hij is 75 jaar geworden.

Er is gelegenheid om afscheid van Herman te nemen en de familie te condoleren  op maandag 31 augustus  van 19.30-19.45  in uitvaartcentrum “Silentium” Vredesplein 2 te Vroomshoop.  Correspondentieadres: Mevr. D. Gerrits-Bulder, De Regenwulp 38,  7609 WN Almelo.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl