De KNVB heeft de indeling van de eerste klasse D.  bekend gemaakt. Acht teams van de eerste klasse van vorig seizoen zijn naast Vroomshoopse Boys weer van de partij: DETO Twenterand, DOS’37, Go Ahead Kampen, KHC, vv Nunspeet, SVZW en WHC. Vanuit de tweede klasse komen DZC’68 uit Doetinchem  en vv Hierden hun opwachting maken. Vanuit de hoofdklasse komen de degradanten ASV Dronten, Flevo Boys uit Emmeloord en SDV Barneveld, die in het seizoen 2015-2016 nog kampioen werd van de eerste klasse. Zoals bekend begint de aanstaande competitie later dan voorheen en de eerste wedstrijddag is voorzien op zaterdag 23 september 2017.

De KNVB heeft ook de indeling van de bekercompetitie bekend gemaakt. Vroomshoopse Boys ontmoet in poule 89 vv Den Ham, Lemelerveld en De Zweef uit Nijverdal.

 

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl