Ook dit jaar willen we weer een mooie foto van de verschillende teams maken. In tegenstelling tot andere jaren is er geen rooster, maar kan elk team op een eigen gekozen tijd komen. Vanaf 8.30 uur ’s morgens  tot ’s middags 14.00 kunnen de teams zich melden bij de fotograaf. Kies dus als team je eigen moment en voorkom dat jullie teamfoto straks ontbreekt. Trainers krijgen binnenkort via Jannette Heideman bericht wanneer de kleding gehaald kan worden. Belangrijk om te weten; dit is de enige mogelijkheid om met je team op de foto te kunnen.

Kledingvoorschrift:

1 persoon in keeperkleding.

  • Eigen Boysbroekje, kousen en voetbalschoenen aan.
  • Trainers / leiders in de Boysjas.
  • Geen tape e.d. om de kousen.

We rekenen op jullie medewerking.

Voor eventuele vragen: pr@vvvroomshoopseboys.nl ,  tel:06 110 102 24

Fototeam Vroomshoopse Boys.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl