Afgelopen zaterdag stond er voor de Boys JO13-1 de competitiewedstrijd tegen BWO JO13-1 op het programma. Op een winderig sportpark in Hengelo werd na de aftrap meteen duidelijk dat de Boys de tegenstander vroeg onder druk wilde zetten. Dit resulteerde in een aantal kansen voor de Boys. Uit een van de kansen kreeg Deon na goed doorzetten een mogelijkheid om te scoren maar hij stuitte op de keeper van BWO. Toch was het de spits van BWO die de score wist te openen. De 1-0 veranderde het spelbeeld niet, al werd het wat rommelig. De Boys bleef aandringen en de gelijkmaker kwam door een afstandsschot van Tigo. Door de lastige stuit werd de keeper van BWO compleet verrast, 1-1. Uw verslaggever was zijn aantekeningen nog aan het bijwerken, de inkt was nog niet droog of hij lag er aan de andere kant alweer in, 2-1 voor BWO. Teleurgesteld zochten de spelers de kleedkamer op voor de rust. Na de pauze werd er door beide partijen opnieuw gestreden om iedere bal. Fanatiek aangemoedigd door de meegereisde supporters gingen de spelers van de Boys op jacht naar de gelijkmaker. Deze kwam er ook. Vinz werd na het passeren van 2 man onderuit gelopen in het strafschopgebied en de scheidsrechter kon niet anders dan de bal op de stip leggen. De penalty werd goed ingeschoten door Tigo, 2-2. Hierna bleef de Boys aanvallen maar was het ook opletten voor de counters van BWO. Zo voorkwam Tristan met een professionele overtreding nog dat BWO er met de overwinning vandoor ging. Het bleef bij 2-2 en zo kon de Boys met 1 punt op zak richting Vroomshoop.

 

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl