Aan het eind van het voetbalseizoen is het dikwijls een gebruikelijke activiteit bij de Vroomshoopse Boys: de inmiddels vermaarde fietspuzzeltocht. Ook in jubileumjaar 2019 staat er een tocht op het programma. Op zaterdag 8 juni begint de fietspuzzeltocht om 10.30 uur, na het jubileumontbijt. Het vertrek is als vanouds vanaf sportpark De Bosrand. Zet zaterdag 8 juni vast in je agenda!

De tocht is georganiseerd door de Activiteitencommissie, uitgezet door Erik Heideman en is geschikt voor jong en oud. Natuurlijk wordt er gefietst in de omgeving van Vroomshoop, maar er hoeft niet alléén maar op de pedalen te worden gestaan. Er zijn onderweg namelijk ook allerlei leuke opdrachten te doen. Bovendien zijn er onderweg twee stops ingebouwd om lekker actief bezig te zijn én om even wat te eten en te drinken. Tegen 14.00 uur is de fietstocht weer afgelopen. Opgeven is niet nodig. De beste fietspuzzelaar krijgt een leuke prijs. Komt allen!

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl