Zaterdagmiddag 6 juli speelt de Vroomshoopse Boys vanaf 16.30 uur tegen eredivisionist Heracles Almelo. De voorverkoop is inmiddels gestart. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Bruna Brinkman in Vroomshoop, de Read Shop in Den Ham, drogisterij Berghuis in Westerhaar-Vriezenveensewijk, O&O Sports & Lifestyle in Vriezenveen en de fanshop van Heracles Almelo. Voor fans tot en met 18 jaar kosten de kaarten 4 euro, voor volwassenen 8 euro.

Kaarten met korting voor Boys-leden

Leden van de Vroomshoopse Boys kunnen met een euro korting kaartjes krijgen op twee voorverkoopmomenten. Woensdagavond 26 juni en woensdagavond 3 juli tussen 19.00 en 20.30 uur kan dat in de kantine van de Vroomshoopse Boys.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl