Vrijdag 8 maart werden de medewerk(st)ers van de kantine tijdens hun overleg aangenaam verrast door vrijwilligercoördinator Jannette Heideman. Zij maakte
bekend dat het  voltallige kantinepersoneel vrijwilliger van de maand februari is geworden. Als blijk voor hun inzet overhandigde Jannette een leuke attentie voor alle medewerk(st)ers.  Deze grote groep vrijwilligers hebben het verdiend om in het zonnetje gezet te worden. Zij zorgen er immers voor dat iedereen gastvrij wordt ontvangen en uiteraard zorgen zij er ook voor dat de inwendige mens niets te kort komt.

De vrijwilligerscommissie wil nogmaals dank uitspreken voor het vele werk wat door deze enthousiaste groep wordt verricht.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl