De Technische Commissie van Vroomshoopse Boys is erin geslaagd om een nieuwe hoofdjeugdtrainer en trainer/coach van JO19-1 ingaande het voetbalseizoen 2022-2023 aan zich te binden. De 30-jarige Kenny Leferink uit Enschede is de opvolger van de aan het eind van dit seizoen vertrekkende Reinier de Jong. Kenny is momenteel nog trainer van Excelsior JO17-1 van derde divisionist zaterdag Excelsior’31 uit Rijssen.

Vroomshoopse Boys ziet uit naar de komst van deze ambitieuze trainer, die in het bezit is van de opleiding Uefa C. Kenny Leferink verheugt zich op zijn beurt op de aanstaande samenwerking met Vroomshoopse Boys.

De tweedeklasser zaterdag zet al jaren in op een goede en verantwoorde begeleiding van jonge talenten in het kader van het jeugdplan Gezonde Ambitie. Met deze nieuwe hoofdjeugdtrainer hoopt de club ingaande het nieuwe seizoen weer verdere stappen te zetten in de ontwikkeling van jeugdspelers.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl