Kevin Vagevuur wint maandprijs kentekenactie

Jannette Heideman, in de maand december van het vorig jaar nog maandwinnaar, haalde maandagavond in de kantine van de Boys het winnende kenteken van de maand januari 2024 uit de beroemde doos. De gelukkig winnaar is deze keer Kevin Vagevuur, die 20% van de maandinleg tegemoet kan zien. De voetbalfamilie Vagevuur staat symbool voor die spelers, die zowel bij Vroomshoopse Boys als bij Sportlust Vroomshoop op goede wijze hun voeten laten spreken. Van harte gefeliciteerd Kevin!

Nog steeds zijn nieuwe deelnemers aan de kentekenactie welkom. Per maand kost dat slechts tien Euro. Het goede doel, ons nieuwe clubhuis, wordt daarmee metterdaad gesteund. Doe mee en vul het formulier in. Voor nadere inlichtingen: Egbert de Jonge, Bert Kempers of Hans Nieboer.

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl