De jubileumweek van de Vroomshoopse Boys is vanavond van start gegaan met de eerste avond van de Penaltybokaal. Om 18.30 uur probeerden ongeveer dertig spelers van JO13-2 tot en met JO13-5 en JO12-1 hun geluk vanaf elf meter. Dat viel nog niet mee, want de keepers Bart Jans en Joel Sanderman deden goed hun best de ballen uit het net te houden. Uiteindelijk won Matt van de Vegt de beker door net even iets beter dan de rest de ballen in de kruising te jagen.

Een half uurtje later mochten JO15-2 tot en met JO15-5 en JO13-1 aantreden voor hun Penaltybokaal. Dezelfde doelmannen stonden onder de lat. Of het nou lag aan de vermoeidheid van de beide doelverdedigers of aan de precisie van de strafschopnemers, er werd aanmerkelijk beter raak gemikt. In deze categorie bleef Wouter Bakker als laatste over. Hij mocht de beker in ontvangst nemen uit handen van organisator Gerjan Kosters.

Later deze week komen ook de andere jeugdteams aan de beurt. Kijk hier voor het schema van de Penaltybokaal.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl