Vroomshoopse Boys start het nieuwe seizoen 2022-2023 met zes seniorenteams bij de mannen en twee vrouwenteams. Er zijn in totaal 30 jeugdteams, waarbij twee meisjesteams en daarnaast natuurlijk weer onze F-league. Tot slot komt komende seizoen ook weer ons Beltona-beloftenteam in actie.

Alle teams zijn in de exclusieve sportkleding van Vroomshoopse Boys gestoken en de pupillen van de F-league hebben een andere outfit. Het is zaak om zuinig met onze prachtige Boys-kleding om te gaan en bijgaand legt Jannette Heideman nog eens uit wat de spelregels en voorschriften zijn. Lees dat goed door, want behalve onze resultaten en gedrag op het veld is ook de blauw-gele outfit een echt visitekaartje van Vroomshoopse Boys.

Download hieronder het overzicht van het kledingbeleid.

Kledingbeleid 2019-2024,

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl