Kermis.

Vanaf zaterdag 2 t/m zondag 10 september is het weer feestweek in Vroomshoop. Dat betekent, dat de kermiswagens weer zullen parkeren op de parkeerplaats van het sportpark. Daardoor is er veel activiteit door op- en afrijdend verkeer van de parkeerplaats.  Kom daarom zo veel mogelijk op de fiets.  Gebruik het stukje fietspad  aan de kant van Sportlust om veilig  bij de fietsenstalling te komen.

Triatlon Vroomshoop.

Zaterdag 9 september vindt er weer een Triatlon plaats in Vroomshoop. Deze zaterdag is het verboden te parkeren langs de Flierdijk. Het is wel mogelijk om op een weiland aan de overkant van het sportpark te parkeren. Dit wordt door parkeerwachten geregeld.

Bekerwedstrijd  Vroomshoopse Boys- Gramsbergen.

Zaterdag 9 september speelt Vroomshoopse Boys thuis tegen Gramsbergen voor de beker. Ook hier geldt: kom zoveel mogelijk op de fiets om parkeerproblemen te voorkomen.

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl