Op het kunstgras van de Bosrand kwamen zo’n 70 pupillen van de leeftijdscategorie JO8 t/m JO10  van Vroomshoopse Boys in actie. In twee achtereenvolgende sessies werden hele leuke trainingsvormen aangeboden door Ernst-Jan Heideman, Léon Dogger, Sten Runhart, Robert Veld, Patrick Drenthen en Juliën Derks van de A-selectie van de Boys. Ranja en ice tea en broodjes met knakworst in de bomvolle kantine ’t Flierhuus maakten het feest voor de jonkies van de Boys compleet. Een groot compliment aan de organisatie en de vrijwilligers van de kantine is zeker op z’n plaats.

Het eerste elftal oefende doordeweeks thuis tegen derdeklasser vv Bergentheim. De goed spelende gasten hielden lang stand, maar moesten uiteindelijk met 3-1 het onderspit delven. De goals aan Boys-zijde werden gemaakt door Jordy Harms, Jos Hutten en Léon Dogger. Op zaterdag 4 maart wordt door Vroomshoopse Boys de competitie van de tweede klasse J. hervat met een thuisduel tegen Enter Vooruit. Om 15.00 uur wordt er afgetrapt op De Bosrand.

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl