Busvervoer naar uitwedstrijden.
Voorlopig kunnen de supporters geen gebruik maken van de bus voor het vervoer naar uitwedstrijden. Op dit moment is de bus uitsluitend voor het 1e elftal en de begeleiding. Supporters zullen voorlopig met eigen vervoer de uitwedstrijden moeten bezoeken.

Inschrijven voor de Algemene Ledenvergadering!
Aanstaande woensdag , 30 september, vindt de Algemene Ledenvergadering plaats in ons clubhuis “t Flierhuus”. Aanvang 19.30 uur. In verband met de te nemen corona maatregelen voor deze vergadering worden de leden, die deze vergadering willen bijwonen verzocht zich van te voren aan te melden. Deze week hebben alle leden de uitnodiging en agenda, samen met de presentatiegids ontvangen.

  • Opgave kan via een bericht naar pr@vvvroomshoopseboys.nl
  • Via telefoonnummer 0611010224(Margreeth Spang)
  • Via een intekenlijst in de kantine (vanaf zaterdagmorgen)

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl