De bal is rond, het gras is groen en de Boys is kampioen! Dat was de slogan voor de jeugdkampioenen JO11-5, J013-2 en JO15-2,  die op zaterdag 9 juni werden gehuldigd door de jeugdcommissie. De spelers, trainers en leiders waren natuurlijk apetrots op de prima prestaties en de titels werden uitbundig gevierd. Met dank aan de fa. Hein Heun werden de kampioenen in een vrachtwagen in triomftocht door Vroomshoop gevoerd. De ouders, broertjes en zusjes en grootouders genoten mee van de huldiging. Dat ging gepaard met zonnebloemen, paste prima bij de hoge temperaturen en de bekende kampioensschaal van Vroomshoopse Boys. Nogmaals van harte gefeliciteerd namens de gehele Boys-familie.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl