Zoals eerder vermeld op onze website, vind er morgen een fantastisch toernooi plaats op sportpark de Bosrand. Teams van onze JO13 afdeling gaan een toernooi afwerken als afsluiting van het seizoen. Op dit internationale toernooi (met 1 buitenlandse vereniging) zullen 8 gelijkwaardige teams van verschillende verenigingen het tegen elkaar opnemen. Het toernooi is georganiseerd in samenspraak met HHC.

De eerste wedstrijden beginnen om 9:00 uur en de Finale zal omstreeks 11:30 uur plaatsvinden.

Kom dus morgen op 10 juni naar Sportpark de Bosrand!

Helaas hebben we de Final League voor onze MO17 moeten afgelasten. Van de 5 bezoekende clubs kregen we reeds 4 afmeldingen. Hierdoor kan het toernooi uiteraard geen doorgang vinden.

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl