Op zaterdag 8 augustus beginnen hoofdtrainer Jan-Peter Jonkman en trainer Henk Harmens met 24 spelers van de voorlopige A-selectie met de eerste trainingssessie op de Bosrand na de zomervakantie.

Keeperstrainer Marc Doornbos, overgekomen van HHC Hardenberg, maakt komend seizoen ook deel uit van de technische staf.  Andjin van Veen en Ramon Bolks maken in het seizoen 2020-2021 geen deel meer uit van de A-selectie. In hun plaats kloppen jonge talenten aan de deur, waarbij Thimo Elzinga, Ruben Smedema, Thomas Kleinjan en Bas Berkhof. Patrick Drenthen komt met de nodige ervaring als bagage over vanuit de B-selectie van Vroomshoopse Boys. Patrick speelde eerder in het eerste elftal van derde klasser vv Mariënberg.

Op de foto:
1e rij van vlnr: Thimo Elzinga, Thomas Kleinjan, Bas Berkhof, Ruben Smedema en Patrick Drenthen.
2e rij vlnr: Keeperstrainer Marc Doornbos, Hoofdtrainer Jan-Peter Jonkman en Trainer Henk Harmens.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl