In de bestuurskamer van de kantine ’t Flierhuus werden op donderdagavond 18 januari twee contracten ondertekend. Eerst deed hoofdtrainer Karlo Meppelink dat voor het seizoen 2018-2019. Bestuurslid Technische Zaken en voorzitter van de Technische Commissie Tom Heideman tekende namens Vroomshoopse Boys. Het bestuur en de TC zijn uitermate content met de verlenging van het huidige eenjarige contract van Karlo Meppelink. De ervaren trainer-coach uit Hoogeveen doet er alles aan om met zijn spelers, mede-stafleden en verdere begeleiding dit seizoen voor handhaving in de eerste klasse D. te zorgen.

(bericht gaat onder deze foto door)

Ook de Vroomshoper Reinier de Jong tekende een contract dat hem tot en met het seizoen 2019-2020 als B-selectie trainer aan Vroomshoopse Boys verbindt. De trainer van de B-selectie van de senioren en coach van het tweede elftal draait met het tweede elftal tot op heden een sterk seizoen in de eerste klasse en er zijn zeker promotiekansen. Tom Heideman tekende ook mede dit contract, dat de zo gewenste continuïteit weerspiegelt  Vroomshoopse Boys hecht aan een goede en professionele opleiding en begeleiding van de selectiespelers en in dat beeld passen beide contractverlengingen.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl