Onze kleedkamers op De Bosrand worden al jaren door Gerrit Timmerman schoongemaakt. Hierover zijn prima afspraken gemaakt met onze voetbalbuur Sportlust. Er zijn echter al geruime tijd storingen aan de oude scrobmachine, die Gerrit hiervoor gebruikt. Er zijn de laatste jaren diverse reparaties uitgevoerd om deze machine aan de praat te houden. Al geruime tijd was de oude scrobmachine zelfs uit de running. Dat heeft ertoe geleid dat we samen met Sportlust hebben besloten om een nieuwe scrobmachine aan te schaffen. Op ons verzoek kwam schoonmaakbedrijf Klaas Harms met een mooi voorstel en op vrijdag 7 december j.l. is de nieuwe machine in gebruik genomen. Een hagelnieuwe Twintec met 2 accu’s doet nu dienst zodat het gedoe met verlengsnoeren ook tot het verleden behoort. Gerrit is er blij mee en de vloeren zullen vanaf nu zo mogelijk nog schoner zijn!

Voor alle duidelijkheid: spelers, trainers en leiders dienen er voor te zorgen dat bekertjes, verband, tape, lege flesjes et cetera zoals altijd in de vuilnisbakken worden gegooid. Dat houdt in het binnen komen in een opgeruimde kleedkamer en ook een opgeruimde kleedkamer achterlaten voor de volgende groep. Om dit makkelijker te maken staat er in elke kleedkamer een bezem. Spelers kunnen onderling afspreken wie na gebruik de kleedkamer veegt. Hiervoor is Gerrit Timmerman niet aangesteld en de nieuwe scrobmachine gaat dat ook echt niet doen.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl