Nieuwjaarspuzzeltocht en aansluitend receptie van Vroomshoopse Boys

Op zaterdagmiddag 6 januari van het nieuwe jaar vindt de traditionele nieuwjaarsreceptie van Vroomshoopse Boys plaats, die om 16.30 uur in de kantine ’t Flierhuus op de Bosrand begint. Voorzitter Edward Olthof blikt terug op het jaar 2023 en kijkt zeker ook vooruit naar het jaar 2024, waarin er volop gebouwd wordt aan een nieuw clubhuis. Leden, sponsors, supporters en vrijwilligers van Vroomshoopse Boys worden uitgenodigd deze ongetwijfeld weer gezellige nieuwjaarsreceptie bij te wonen, waarbij een hapje en een drankje niet ontbreken.

Voorafgaand aan deze receptie wordt vanaf 13.30 uur de nieuwjaarspuzzeltocht gehouden voor jong en oud. Daarvoor dient de kantine als startpunt en finish. De activiteitencommissie van de Boys heeft zich ingespannen hier weer iets moois van te maken. Onderweg is er een rustpunt, waar een versnapering wordt verstrekt. In de kantine wacht na afloop van de puzzeltocht snert of patat voor de deelnemers.

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl