De jubileumcommissie is ook op zoek naar bijzondere attributen uit de 75-jarige historie van de Vroomshoopse Boys. Naar voorwerpen die een verhaal vertellen, herinneringen losmaken of gewoon prachtig zijn. Kortom, op zoek naar bijzondere spullen. De attributen gebruikt de commissie bij de Grote Vroomshoopse Boys Jubileumreünie op dinsdagavond 4 juni in de grote feesttent.

Om welke voorwerpen gaat het dan? Hans Nieboer is duidelijk. “Het kan echt van alles zijn. Van oude Boys-shirts, broekjes en voetbalkousen, tot speldjes en tegeltjes. Maar ook leren voetballen met veter, oude waterzakken en prehistorische scheenbeschermers. Of ouderwetse leren kicksen natuurlijk. Het is allemaal welkom! Wie wat heeft kan het melden via pr@vvvroomshoopseboys.nl. We halen dan de spullen op en registreren het heel nauwkeurig, zodat we het naderhand weer netjes terug kunnen geven. Mensen mogen ook naar de scandag op zaterdag 23 februari komen met spullen.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl