Met de speciaalbieravond van december 2022 nog vers in het geheugen, is de organisatie van de Glazen Kantine op zoek gegaan naar een nieuwe partij voor 2023. Hierbij is de organisatie uitgekomen bij Othmar Bierbrouwerij uit Ootmarsum.

Othmar Bierbrouwerij is ooit begonnen als een ambachtelijke familiebrouwerij, maar tegenwoordig uitgegroeid tot een bekend merk in de regio waarbij je kunt genieten van alles wat met de bieren te maken heeft.

En voor zo’n geweldige avond moet natuurlijk geproefd worden. De organisatie kreeg op uitnodiging van Othmar Bierbrouwerij een rondleiding door de immense locatie met meerdere gebouwen. Brouwer Guus vertelde alle ins en outs van het brouwen, verschillende bieren werden geproefd en deze werden meer dan lekker bevonden.

Op woensdag 27 december 2023 is de bierproeverij die wordt gehost door Othmar Bierbrouwerij, jij zet hem toch alvast in je agenda? Aanmelden kan binnenkort.

Na afloop van de speciaalbieravond gaat de avond verder met de feestavond met o.a. de veiling.

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl