Aanstaande zaterdag begint om 11:00 uur het bedrijvenvoetbal op de Bosrand. Voor deze eerste editie hebben zich 24 teams opgegeven en daar is de organisatie erg blij mee. Met de opbrengst van deze dag hoopt Vroomshoopse Boys weer wat dichter bij het doel te komen om het nieuwe clubhuis te realiseren. Natuurlijk zijn toeschouwers deze dag ook van harte welkom. Voor de jongste jeugd zijn er luchtkussens en verder kan er natuurlijk onder het genot van een drankje en hapje genoten worden van mooie voetbalwedstrijden, gezelligheid, een DJ en live muziek!

Zie bijgevoegd de pouleindeling.
Tot zaterdag

Wedstrijdschema poulefase

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl