Prachtige veilingitems Glazen Kantine light bekend!!

Woensdag 27 december wordt het startsein gegeven voor de glazen kantine light 2023. 3 dagen lang worden er weer prachtige evenementen georganiseerd door de actieve glazen kantine commissie met als doel geld binnen te halen voor ons nieuwe clubhuis.

We beginnen woensdag 27 december om 14:00uur met een jeugd darttoernooi tm 18 jaar. Dat wordt opgevolgd door een Bierproeverij gegeven door brouwerij Othmar uit Ootmarsum en een Wijnproeverij gegeven door Vino Panini uit Vriezenveen. Geïnteresseerden voor de proeverijen moeten zich nog snel opgeven want de lijsten raken al aardig vol.

Na de proeverijen pakt veilingmeester Dennis Jongeneel weer de microfoon om de prachtige items die weer zijn aangeboden te veilen. Woensdag 27 december vanaf 22:00uur is Dennis live vanuit de kantine en ook op facebook te volgen terwijl hij de items veilt. Zorg dus dat je dit niet mist en doe een goed bod!!

Op bijgevoegde lijst zie je de prachtige items die tot nu toe geveild worden!

Veilingitems Download

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl