De Presentatiegids van Vroomshoopse Boys voor het seizoen 2017-2018 met als thema “Nieuw elan” is goed ontvangen, getuige de reacties. Daar zijn we als redactieteam, acquisiteur, fotograaf, vormgever en drukker blij mee, want zo wordt ons werk beloond.

Wat echter deze keer, en dat voor de eerste keer, niet helemaal goed ging was het bindwerk. Hier en daar was de vouw niet goed en vielen er soms bladzijden uit. De Presentatiegids is een echt visitekaartje van Vroomshoopse Boys en ook zulke zaken moeten 100% zijn. Dat vindt ook Jan Uitslag, die de afgelopen 10 jaar voor het drukken van de gids tekende.  Hij bood aan om het bindwerk opnieuw te laten doen en voor nieuwe Presentatiegidsen te zorgen.

Dat betekent dat eind oktober ieder lid en onze sponsoren de Presentatiegids opnieuw in de bus krijgen. Onze vaste bezorgers bezorgen de Presentatiegids dan samen met de eerste uitgave van het clubblad in dit seizoen.

 

 

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl