De nieuwe presentatiegids, de elfde in successie, is uit. Boordevol informatie over Vroomshoopse Boys, een voetbalvereniging en volksclub met ruim 800 leden, die gekenmerkt wordt door groei en bloei. Nieuw elan is voor het seizoen 2017-2018 het thema en dat is volop in deze veelkleurige presentatiegids terug te vinden.

Begin volgende week kan ieder Boys-lid de presentatiegids op de deurmat of in de postbus verwachten en ook onze trouwe sponsoren en verdere relaties krijgen een exemplaar. Rest mij iedereen dank te zeggen voor de geleverde inzet en getoonde creativiteit om deze presentatiegids tot een succes te maken.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl