Lever het toestemmingsformulier in.

De nieuwe privacywet , de Algemene Verordening Gegevensbescherming, is op 25 mei 2018 van kracht geworden. Via de website zijn jullie hierover al geïnformeerd . Het bestuur is de afgelopen maanden druk bezig geweest om aan alle voorwaarden van deze , meer uitgebreide, privacywet te voldoen. Als sportvereniging ben je wettelijk verplicht tot het beschermen van de persoonsgegevens van leden, vrijwilligers en alle andere personen van wie persoonsgegevens verwerkt worden. Wat wij ermee doen, hoe we er mee omgaan ligt vast in onze privacyverordening. Deze is te vinden op onze website onder club -> privacy policy.

Toestemming foto’s en filmpjes

Een van de voorwaarden, waar we aan moeten voldoen is dat wij uitsluitend foto’s enz. mogen maken nadat we hiervoor jullie schriftelijke toestemming hebben verkregen. De AVG stelt dat via foto’s je met een eenvoudige zoekopdracht toch achter  persoonsgegevens zou kunnen komen. Publicatie mag indien jullie daarvoor schriftelijk toestemming hebben gegeven. Nou is het ondoenlijk om telkens bij elke foto die we maken te vragen of deze gebruikt mag worden voor clubblad, website, krant of in het geval van een teamfoto, als bedankje naar de sponsor van het team. Daarom vragen wij jullie ons van te voren eenmalig toestemming te verlenen . Dan kan onze clubfotograaf doorgaan met het maken van prachtige foto’s. Dan kunnen we teamfoto’s blijven maken van complete teams.

Toestemmingsformulier

De afgelopen weken zijn er via de leiders van de teams toestemmingsformulieren uitgedeeld. Op dit moment hebben ruim 250 personen dit formulier ingeleverd. Dat lijkt veel, maar is slechts een kwart van ons ledenbestand. Het kan natuurlijk zijn dat u , ondanks onze inspanningen, het formulier niet hebt ontvangen. Geen nood. In de kantine zijn formulieren af te halen. Het formulier kan ook via de mail gestuurd worden. Dan even een berichtje naar secretaris@vvvroomshoopseboys.nl .  Inleveren kan in de blauw-gele bus in de kantine of bij de secretaris op Boshoek 3.

Wij rekenen op jullie medewerking

Lever het toestemmingsformulier in.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl