Vanaf 25 april zal het dak van de kleedkamers vervangen worden. De reparatie zal worden uitgevoerd door Emiel ten Broeke van Ten Broeke Multidiensten en vrijwilligers van de Vroomshoopse Boys. Tijdens de werkzaamheden proberen we zoveel mogelijk overlast te voorkomen. Dit zal misschien niet altijd lukken, graag hiervoor jullie begrip.  De duur van de reparatie is afhankelijk van de kwaliteit van het houtwerk (hoeveel moet er vervangen worden), maar zal tot een minimum worden beperkt. De dagelijkse voortgang van de reparaties staan onder leiding van Arjan Paters en Wilco Breukelman.

Zijn er zaken die de aandacht verdienen, meld dit dan bij één van bovenstaande heren.

Bedankt.

De accommodatie commissie.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl