Promofilm “Dit is de Boys” nu te zien

De bezoekers van de jubileumreceptie beleefden op 5 juni j.l. de primeur. De promofilm “Dit is de Boys” kwam in beeld met een flitsende presentatie van de gehele vereniging. Drone-beelden van het Boys-lid Bert Kempers kwamen voorbij, evenals foto’s van clubfotograaf Erwin Heuver en filmbeelden van John Mulder van Buro Kordaat.

Voor de ouders en leden is ook nog een extra versie met exclusieve opnamen van de Boys-jeugd in de maak. Deze promofilm is het jubileumcadeau van de Vrienden van de Boys, waarvoor dank.  Deze eigentijdse dwarsdoorsnede geeft een prachtig beeld hoe de club er na 75 jaar voorstaat.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=R8mGWqYszoY[/embedyt]

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl