Pim Toonstra (JO9-1)

Leeftijd : 8 jaar
Positie: Spits
Trainers: Jos Hutten en Ernst-Jan Heideman
Ouders: Bert en Elles Toonstra
Zus: Lieke
School: Willibrordusschool, groep 5
Hobby’s: voetballen,
Favoriete club: Paris Saint Germain
Favoriete speler: Neymar
Mooiste stadion: Philips Stadion
Mooiste tenue: PSV
Favoriete eten: Patat
Voorspelling uitslag: 1-0

Evan Kroek (JO9-1)

Leeftijd: 7 jaar
Positie: spits
Trainers: Jos Hutten en Ernst-Jan Heideman
Ouders: Joey en Eliza Kroek
Broertje/ Zusje : geen
School: Nieuwoordschool
Hobby’s : voetbal,
Favoriete club: FC Twente
Favoriete speler: Hakim Ziyech
Mooiste stadion: Grolsch Veste
Mooiste tenue: FC Twente 2017-2018
Favoriete eten: patat en frikandel
Voorspelling uitslag 3-2

Reacties na de wedstrijd.

Pim en Evan vermelden direct dat hun voorspelling van de uitslag niet klopt. Ze vinden dat er de eerste helft best goed gevoetbald is. Over de tweede helft zijn ze minder te spreken. Die was ….slecht. Voor de wedstrijd hebben ze het druk gehad. Ze hebben meegedaan aan rondo’s en zijn bij de wedstrijdbespreking geweest. Goed geluisterd hebben ze zeker. “De trainer zei precies wat ze moesten doen. Bij corners de 1e en 2e paal verdedigen.” Er werden best wel moeilijke woorden gebruikt. Zoals de 2e bal en de afvallende bal. Dat snapten ze nog niet. Wel een heel leuke middag gehad. Ze willen eigenlijk nog wel een keer. Man of the match komen we niet helemaal uit. Evan kiest voor Lars Scholten en Pim voor Jos Hutten.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl