Luuc Veenhof (JO9-3)

Leeftijd : 8 jaar
Positie: Verdediger
Trainers: Danielle, Henry en Mark
Ouders: Marcel en Carolien Veenhof
Broers: Marc,Rick en Thom
School: Nieuwoordschool groep 4a
Hobby’s: voetballen,playstation
Favoriete club: FC Twente
Favoriete speler: Ronaldo
Mooiste stadion: Grolsch Veste
Mooiste tenue: FC Twente
Favoriete eten: Patat
Voorspelling uitslag: 2-1

Esmee Heuver (JO9-4)

Leeftijd: 8 jaar
Positie: middenveld
Trainers: Mark Vos
Ouders: Erwin en Diana Heuver
Broer: Jordi
School: De Schakel
Hobby’s : voetballen,skeeleren
Favoriete club: Borussia Dortmund
Favoriete speler: Marco Reus
Mooiste stadion: Dortmund
Mooiste tenue: Dortmund
Favoriete eten: patat
Voorspelling uitslag 2-1

Reacties na de wedstrijd.

Twee heel koude pupillen melden zich na afloop van de wedstrijd in de geluidscabine. Pupil van de week zijn is leuk, maar jammer dat het zo koud was. Bij de warming-up zijn Luuc en Esmee wel warm geworden, maar op de bank …brrr. Toch waren er ook leuke dingen. Vooral het bij het begin van de wedstrijd over het veld dribbelen en dan schieten op de keeper was heel mooi. Tijdens de rust mochten ze mee in de kleedkamer. Ook hebben ze , als echte voetballers, op de massagetafel gelegen. Op de bank waren ze niet blij volgens Luuc. Jammer dat ze verloren hebben, maar wel een mooi doelpunt van Ton. Esmee legt nog even uit waarom ze fan van Dortmund is. Ze vindt de kleuren van het shirt (geel-zwart) heel mooi en ze hebben een mooi stadion. Het allermooiste gaat nu komen, want straks krijgen ze patat en een echte voetbal.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl